Kozackie Strony www

Wyszukaj stronę:

 • Imagine

  Imagine


  Inwestycja biurowa Imagine jest wymarzoną przestrzenią dla osób, które szukają przyjaznej i nowoczesnej lokalizacji dla swojej firmy. Oferuje funkcjonalne biura do wynajęcia w Łodzi. Na terenie budynku znajduje się prywatny garaż,...

  Dodano: 04 07 2024
  WWW: imagineoffices.pl
  Wyświetleń: 20
  Wejść: 1
 • AD-MED BHP Sp. J.

  AD-MED BHP Sp. J.


  Ad-Med to renomowany dystrybutor artykułów BHP marki 3M, specjalizujący się w dostarczaniu wysokiej jakości kasków ochronnych, zapewniających kompleksową ochronę głowy podczas różnych prac. Firma od lat z dumą oferuje produkty naj...

  Dodano: 15 06 2024
  WWW: admedbhp.pl
  Wyświetleń: 19
  Wejść: 0
 • MASTER-HOL

  MASTER-HOL


  Pomoc Drogowa Master-Hol to firma, która od lat świadczy usługi pomocy drogowej w Lublinie i okolicach. Przede wszystkim wyróżnia się szybkim czasem reakcji i profesjonalnym podejściem do każdego zgłoszenia. Niezależnie od problem...

  Dodano: 04 07 2024
  WWW: holowanielublin24.pl
  Wyświetleń: 19
  Wejść: 1
 • Pompa Common Rail BOSCH CP1 CP2 CP3 CP4

  Pompa Common Rail BOSCH CP1 CP2 CP3 CP4


  Nasza firma oferuje szeroki wybór zregenerowanych i naprawionych pomp wtryskowych Common Rail BOSCH CP1, CP2, CP3 oraz CP4.

  Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu internetowego, gdzie znajdziesz te i wiele innych pom...

  Dodano: 04 07 2024
  WWW: www.wolinski.com.pl
  Wyświetleń: 26
  Wejść: 6
 • Pozycjonowanie

  Pozycjonowanie


  Pierwszym krokiem pozycjonowania jest analiza konkurencji SEO. Polega ona na zbadaniu działań konkurentów w wyszukiwarkach internetowych. Należy sprawdzić, jakie słowa kluczowe wykorzystują, jakie mają struktury linków oraz jakie ...

  Dodano: 14 06 2024
  WWW: mediastudio.pl/pozycjonowanie
  Wyświetleń: 33
  Wejść: 5

Butzbach Torsystem

 • Dodano: 14 11 2018r.
 • Kliknięć w adres www: 17
 • Wyświetleń tej strony: 809
 • Łączny CTR: 2.1%

Butzbach jest niemiecką marką z tradycją, która od wielu lat zajmuje się produkcją profesjonalnych bram przemysłowych. Od 25 lat firma nieprzerwanie działa również na rynku polskim, oferując najwyższej jakości rozwiązania dla przemysłu.
Firmę reprezentuje polskie przedsiębiorstwo Torsystem. Rodzima firma pełni rolę autoryzowanego przedstawiciela marki i dystrybutora. Oprócz tego, Torsystem zajmuje się produkcją własnych bram przemysłowych i systemów przeładunkowych oraz akcesoriów.
Torsystem Butzbach jest spółką, której kapitał jest w 100% polski.

Branże, dla jakich głównie kierowana jest oferta, to między innymi chemia i farmacja, dystrybucja, lotnictwo, motoryzacja, produkcja oraz branża spożywcza.
Typy bram, jakie oferuje Butzbach, to bramy segmentowe (w tym bramy segmentowe Vision), hangarowe i szybkobieżne.

Butzbach jest cenioną firmą przede wszystkim za jakość, walory wizualne oraz długą użytkowość produktów. Jednak elementem, który wyróżnia tę markę, jest zastosowanie włókna szklanego w procesach produkcji. Tworzywo to jest niezwykle wytrzymałe, trwałe i odporne na działanie warunków atmosferycznych.
Włókno szklane jest dodawane do paneli bram. Wpływa to nie tylko na lepszą jakość produktów, ale i na ich estetyczny wygląd. Bramy tego typu można zastosować praktycznie wszędzie.

Więcej informacji:

Dodaj na swoją stronę link:

Butzbach Torsystem
Butzbach Torsystem
 • Ocena:

  Ocena: 2.5/10 (89 głosów)

 • Województwo: Dolnośląskie