Kozak Katalog

Wyszukaj stronę:

 • Bureau Veritas Szkolenia

  Bureau Veritas Szkolenia


  Dział szkoleń Bureau Veritas jako część międzynarodowej grupy Bureau Veritas zajmuje pozycję światowego lidera certyfikacji i oferuje szkolenia z zakresu systemów zarządzania jakością, bezpieczeństwem, ochroną środowiska i społecz...

  Dodano: 28 12 2021
  WWW: szkolenia.bureauveritas.pl
  Wyświetleń: 18
  Wejść: 0

Uszczelki prysznicowe Steigner

 • Dodano: 21 10 2016r.
 • Kliknięć w adres www: 26
 • Wyświetleń tej strony: 584
 • Łączny CTR: 4.45%

Steigner to producent i dystrybutor materiałów do budowy i remontu łazienki. W ofercie znajdują się: uszczelki do kabiny prysznicowej, płyty prysznicowe do zabudowy pod prysznic bez brodzika, odpływy liniowe ze stali nierdzewnej, materiały do hydroizolacji łazienki. Oprócz tego w asortymencie znajdują się także uszczelki okienne, drzwiowe, uszczelki szczotkowe, uszczelki kantowe, taśmy ze spienionego akrylu, sznury uszczelniające i inne.
Uszczelki prysznicowe Steigner to sprawdzone uszczelki PVC, które są wodoszczelne i odporne na działanie środków chemicznych. Uszczelki do kabiny prysznicowej są łatwe w montażu i bardzo wytrzymałe, dzięki czemu wystarczają na lata. Uszczelki prysznicowej zostały wykonane z dwóch rodzajów PVC o różnej twardości. Świetnie przylegają do ścianki i zbierają wodę.
Uszczelki do kabiny prysznicowej Steigner są dostępne w kilkudziesięciu modelach i trzech rodzajach: proste, gięte i magnetyczne.

Więcej informacji:

Dodaj na swoją stronę link:

Uszczelki prysznicowe Steigner
Uszczelki prysznicowe Steigner
 • Ocena:

  Ocena: 3.0/10 (63 głosów)