Kozackie Strony www

Wyszukaj stronę:

 • Melstone

  Melstone


  Melstone to renomowana firma specjalizująca się w produkcji i obróbce kamienia naturalnego. Oferta obejmuje kamienne blaty na wymiar, które dodają elegancji każdej kuchni i łazience. Firma oferuje również lady restauracyjne i kuch...

  Dodano: 26 01 2024
  WWW: melstone.pl
  Wyświetleń: 74
  Wejść: 0

3ppeople.pl Rekrutacje

 • Dodano: 18 09 2014r.
 • Kliknięć w adres www: 26
 • Wyświetleń tej strony: 1103
 • Łączny CTR: 2.36%

Agencja Doradztwa Personalnego 3P PEOPLE to profesjonalne rekrutacje oraz executive search. Witryna zamieszcza możliwości pracy od zaraz, które dają możliwość do zaplanowania pracy dla specjalisty bez wyjścia z domu. Użytkownikami witryny są ludzie świadomi, chcący zaoszczędzić czas, poszukujący zmiany a także pozostałe jednostki, dla których wygoda jest wartością, bezpieczeństwo i szybkość. Jest możliwość zweryfikować w jaki sposób przeprowadzić poszukiwania, obejrzeć wywiady z pracodawcami lub wybrać usługę zamieszczenia ogłoszenia.
Praca nie niszczy
Osób na studiach nie nie odpycha tego typu praca. Mocno zdeterminowani, by mieć na rachunki, zaludniają ogromne fabryczne hale i zaplecza restauracji. I wszystko to, by zdobyć wykształcenie, które nie zapewni im niczego innego - może z wyjątkiem studiów prawniczych albo wykształcenia medycznego. Żadne społeczeństwo nie może przecież składać się tylko z adwokatów i laryngologów - i dlatego też obecna sytuacja jest, taka jaka jest.

Więcej informacji:

Dodaj na swoją stronę link:

3ppeople.pl Rekrutacje
3ppeople.pl Rekrutacje
 • Ocena:

  Ocena: 3.1/10 (101 głosów)