Kozak Katalog

Wyszukaj stronę:

 • Rusztowania Lublin

  Rusztowania Lublin


  Firma URB-Budex ma idealną ofertę dla Twojej firmy budowlanej. W bardzo konkurencyjnej cenie oferujemy wynajem rusztowań fasadowych oraz rusztowań jezdnych, ale to nie wszystko. Nasi fachowcy przywiozą wybrane przez Ciebie rusztow...

  Dodano: 17 04 2019
  WWW: www.urb-budex.pl
  Wyświetleń: 4
  Wejść: 1
 • Listwy Orac

  Listwy Orac


  Posiadając własny dom lub mieszkanie każdy chce uczynić z niego prawdziwą perełkę i dba o wszystkie, nawet najdrobniejsze szczegóły takie jak połączenie ścian z podłogą. Najważniejsze jest wykończenie wnętrz. Każdy może uczynić po...

  Dodano: 28 08 2019
  WWW: maszwnetrze.pl
  Wyświetleń: 5
  Wejść: 1
 • Polskie biuro nieruchomości w Hiszpanii

  Polskie biuro nieruchomości w Hiszpanii


  Tutaj polskie biuro nieruchomości na Costa del Sol w Hiszpanii. Agencja o nazwie Home Marbella zaprasza inwestorów na oglądanie nieruchomości z hiszpańskiego rynku nieruchomości w Andaluzji. W ofercie są domy, wille, apartamenty. ...

  Dodano: 12 04 2019
  WWW: homemarbella.pl
  Wyświetleń: 5
  Wejść: 1

Butzbach Torsystem

 • Dodano: 27 11 2018r.
 • Kliknięć w adres www: 6
 • Wyświetleń tej strony: 168
 • Łączny CTR: 3.57%

Butzbach jest niemieckim przedsiębiorstwem, które działa aktywnie od 1993 roku. Firma ma oddział w Polsce, który mieści się we Wrocławiu. Polskim, autoryzowanym przedstawicielem firmy, jest Torsystem. Firma ta zajmuje się produkcją i sprzedażą bram przemysłowych i podobnych akcesoriów. Spółka Torsystem Butzbach opiera się jedynie na polskim kapitale.

Wieloletnie doświadczenie w branży, to jedna z cech, która wyróżnia markę. Dzięki długiej działalności, produkty firmy charakteryzują się najwyższa jakością i długą żywotnością. Oprócz tego, produkty marki Butzbach wyróżnia także elegancja i walory estetyczne. Grono odbiorców jest dzięki temu szerokie.

Firma Butzbach zajmuje się przede wszystkim projektowaniem i produkcją bram przemysłowych. Oprócz tego, w skład oferty wchodzi kompleksowy montaż i serwisowanie.

Marka Butzbach jest pierwszą, która opracowała technikę wykorzystywania do produkcji włókna szklanego. Obecnie, firma jest uznawana za eksperta, jeśli chodzi o wykorzystanie tego tworzywa. Włókno szklane jest delikatnym materiałem, które jednocześnie cechuje się wysoką trwałością i wytrzymałością.
Dodatkowa cecha, jaką posiada ten materiał, to prezencja, dzięki której montaż bram z jej zawartością jest możliwy praktycznie wszędzie. Zastosowanie włókna w produkcji daje produktom wytrzymałość i odporność na działanie warunków atmosferycznych. Materiał ten wpływa na zestawienie procesów produkcji z możliwością aranżacji wnętrz.

Specjaliści gwarantują indywidualne podejście do każdego projektu.

Więcej informacji:

Dodaj na swoją stronę link:

Butzbach Torsystem
Butzbach Torsystem
 • Ocena:

  Ocena: 2.3/10 (9 głosów)

 • Województwo: Dolnośląskie