Kozak Katalog

Wyszukaj stronę:

Butzbach Torsystem

  • Dodano: 27 11 2018r.
  • Kliknięć w adres www: 6
  • Wyświetleń tej strony: 151
  • Łączny CTR: 3.97%

Butzbach jest niemieckim przedsiębiorstwem, które działa aktywnie od 1993 roku. Firma ma oddział w Polsce, który mieści się we Wrocławiu. Polskim, autoryzowanym przedstawicielem firmy, jest Torsystem. Firma ta zajmuje się produkcją i sprzedażą bram przemysłowych i podobnych akcesoriów. Spółka Torsystem Butzbach opiera się jedynie na polskim kapitale.

Wieloletnie doświadczenie w branży, to jedna z cech, która wyróżnia markę. Dzięki długiej działalności, produkty firmy charakteryzują się najwyższa jakością i długą żywotnością. Oprócz tego, produkty marki Butzbach wyróżnia także elegancja i walory estetyczne. Grono odbiorców jest dzięki temu szerokie.

Firma Butzbach zajmuje się przede wszystkim projektowaniem i produkcją bram przemysłowych. Oprócz tego, w skład oferty wchodzi kompleksowy montaż i serwisowanie.

Marka Butzbach jest pierwszą, która opracowała technikę wykorzystywania do produkcji włókna szklanego. Obecnie, firma jest uznawana za eksperta, jeśli chodzi o wykorzystanie tego tworzywa. Włókno szklane jest delikatnym materiałem, które jednocześnie cechuje się wysoką trwałością i wytrzymałością.
Dodatkowa cecha, jaką posiada ten materiał, to prezencja, dzięki której montaż bram z jej zawartością jest możliwy praktycznie wszędzie. Zastosowanie włókna w produkcji daje produktom wytrzymałość i odporność na działanie warunków atmosferycznych. Materiał ten wpływa na zestawienie procesów produkcji z możliwością aranżacji wnętrz.

Specjaliści gwarantują indywidualne podejście do każdego projektu.

Więcej informacji:

Dodaj na swoją stronę link:

Butzbach Torsystem
Butzbach Torsystem
  • Ocena:

    Ocena: 2.8/10 (5 głosów)

  • Województwo: Dolnośląskie