Kozak Katalog

Wyszukaj stronę:

 • Niepubliczne Przedszkole Językowe MUNDO MARINO

  Niepubliczne Przedszkole Językowe MUNDO MARINO


  Jeżeli szukasz wyjątkowego przedszkola na terenie Katowic to powinieneś zajrzeć na stronę internetową Niepublicznego Przedszkola Językowego MUNDO MARINO. Przedszkole realizuje podstawę programową MEN oraz kładzie szczególny nacisk...

  Dodano: 15 08 2019
  WWW: mundomarino.pl
  Wyświetleń: 17
  Wejść: 3

Service On Time

 • Dodano: 28 11 2018r.
 • Kliknięć w adres www: 13
 • Wyświetleń tej strony: 161
 • Łączny CTR: 8.07%

Firma z Kamieńca Ząbkowickiego oferuje najwyższej jakości usługi naprawcze i serwisowe. Czynności te dotyczą bram przemysłowych oraz systemów przeładunkowych większości producentów z Europy. Firma działa w całym kraju.

Service On Time posiada aż 23 serwisy na terenie całej Polski, w których pracują jedynie wyszkoleni i doświadczeni fachowcy. Specjaliści oferują różne usługi, podzielone na trzy podstawowe działy. Pierwszy dział zajmuje się naprawą bram i systemów przeładunkowych wszystkich producentów. Drugi natomiast, zajmuje się urządzeniami tylko niektórych marek. Trzecim działem jest sklep, w którym można zaopatrzyć się w części do bram i systemów.

Oprócz tego, firma gwarantuje przeprowadzanie bezpłatnych konsultacji oraz audytów w firmie klienta. Dodatkowo, fachowcy oferują doradztwo w zakresie wyboru nowych lub wymiennych części.

Firma wykonuje swoje usługi w dni robocze oraz w weekendy. Dzięki temu, wszystkie bramy przemysłowe i systemy przeładunkowe mogą zostać naprawione bardzo szybko. Pozwoli to zapobiec stratom spowodowanym przez zastój prac.

Więcej informacji:

Dodaj na swoją stronę link:

Service On Time
Service On Time
 • Ocena:

  Ocena: 2.6/10 (8 głosów)

 • Województwo: Dolnośląskie