Kozackie Strony www

Wyszukaj stronę:

 • Tomasz Bąk - Architekt Szczecin

  Tomasz Bąk - Architekt Szczecin


  Jeżeli szukasz doświadczonego architekta w Szczecinie to warto abyś zapoznał się z ofertą firmy Tomasz Bąk- Architekt Szczecin. Tomasz Bąk - Architekt Szczecin to biuro projektowe oferujące projekty budynków mieszkalnych, obiektów...

  Dodano: 12 03 2023
  WWW: www.tomaszbak.pl
  Wyświetleń: 12
  Wejść: 0
 • Pasmanteria.eu

  Pasmanteria.eu


  Szeroki wybór akcesorii pasmanteryjnych w jednym miejscu, to z pewnością sklep internetowy Pasmanteria. eu. W tym sklepie można zakupić hafty (na tiulu, bawełniane czy na innym podkładzie), aplikacje (gipiurowe, haftowane, bawełni...

  Dodano: 15 03 2023
  WWW: www.pasmanteria.eu
  Wyświetleń: 17
  Wejść: 1

Fagumit-Producent Węży Gumowych i Tworzyw Sztucznych

 • Dodano: 15 12 2020r.
 • Kliknięć w adres www: 2
 • Wyświetleń tej strony: 209
 • Łączny CTR: 0.96%

FAGUMIT - Producent Węży Gumowych i Tworzyw sztucznych, Nasze tradycje sięgają 1908 roku. Wtedy na terenie Wolbromia w woj. małopolskim została utworzona fabryka wyrobów z gumy, która w późniejszych latach nazywała się Wolbromskie Zakłady Przemysłu Gumowego "Stomil". Od wielu lat mamy status największego i solidnego producenta węży gumowych w Polsce. Dajemy gwarancję węże wysokiej klasy. Oferujemy ponad 50 węży różnego zastosowania.

Węże produkowane w Wolbromiu wykorzystywane są w różnorakim przemyśle np: motoryzacja, hutnictwo, rolnictwo, pożarnictwo, stocznie. Produkujemy także węże specjalnego przeznaczenia. Spełniamy wymaganie polskich i europejskich norm. Posiadamy certyfikaty i uprawnienia, co potwierdza wysoką jakość węży.

Naszym przeznaczeniem jest zapewnienie Klientom zadowolenia wyrobów. Gwarantujemy wyodrębnione potrzeby związane z wyrobami. Oprócz pewnej pozycji w Polsce chcemy uzyskać pozycję liczącego się producenta poza granicami kraju. Myśląc o swoich pracownikach stworzyliśmy wewnętrzny kodeks etyczny. Firma stworzyła także System Zarządzania Jakością którego zakres obejmuje: produkcję węży, projektowanie zarówno węży, oraz a także wyrobów z gumy.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Więcej informacji:

Dodaj na swoją stronę link:

Fagumit-Producent Węży Gumowych i Tworzyw Sztucznych
Fagumit-Producent Węży Gumowych i Tworzyw Sztucznych
 • Ocena:

  Ocena: 2.1/10 (17 głosów)

 • Województwo: Małopolskie