Kozackie Strony www

Wyszukaj stronę:

 • Melstone

  Melstone


  Melstone to renomowana firma specjalizująca się w produkcji i obróbce kamienia naturalnego. Oferta obejmuje kamienne blaty na wymiar, które dodają elegancji każdej kuchni i łazience. Firma oferuje również lady restauracyjne i kuch...

  Dodano: 26 01 2024
  WWW: melstone.pl
  Wyświetleń: 74
  Wejść: 0

Fagumit-Producent Węży Gumowych i Tworzyw Sztucznych

 • Dodano: 15 12 2020r.
 • Kliknięć w adres www: 2
 • Wyświetleń tej strony: 312
 • Łączny CTR: 0.64%

FAGUMIT - Producent Węży Gumowych i Tworzyw sztucznych, Nasze tradycje sięgają 1908 roku. Wtedy na terenie Wolbromia w woj. małopolskim została utworzona fabryka wyrobów z gumy, która w późniejszych latach nazywała się Wolbromskie Zakłady Przemysłu Gumowego "Stomil". Od wielu lat mamy status największego i solidnego producenta węży gumowych w Polsce. Dajemy gwarancję węże wysokiej klasy. Oferujemy ponad 50 węży różnego zastosowania.

Węże produkowane w Wolbromiu wykorzystywane są w różnorakim przemyśle np: motoryzacja, hutnictwo, rolnictwo, pożarnictwo, stocznie. Produkujemy także węże specjalnego przeznaczenia. Spełniamy wymaganie polskich i europejskich norm. Posiadamy certyfikaty i uprawnienia, co potwierdza wysoką jakość węży.

Naszym przeznaczeniem jest zapewnienie Klientom zadowolenia wyrobów. Gwarantujemy wyodrębnione potrzeby związane z wyrobami. Oprócz pewnej pozycji w Polsce chcemy uzyskać pozycję liczącego się producenta poza granicami kraju. Myśląc o swoich pracownikach stworzyliśmy wewnętrzny kodeks etyczny. Firma stworzyła także System Zarządzania Jakością którego zakres obejmuje: produkcję węży, projektowanie zarówno węży, oraz a także wyrobów z gumy.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Więcej informacji:

Dodaj na swoją stronę link:

Fagumit-Producent Węży Gumowych i Tworzyw Sztucznych
Fagumit-Producent Węży Gumowych i Tworzyw Sztucznych
 • Ocena:

  Ocena: 3.5/10 (37 głosów)

 • Województwo: Małopolskie