Kozak Katalog

Wyszukaj stronę:

 • Bureau Veritas Szkolenia

  Bureau Veritas Szkolenia


  Dział szkoleń Bureau Veritas jako część międzynarodowej grupy Bureau Veritas zajmuje pozycję światowego lidera certyfikacji i oferuje szkolenia z zakresu systemów zarządzania jakością, bezpieczeństwem, ochroną środowiska i społecz...

  Dodano: 28 12 2021
  WWW: szkolenia.bureauveritas.pl
  Wyświetleń: 18
  Wejść: 0

BiO liście Moringa

 • Dodano: 21 08 2016r.
 • Kliknięć w adres www: 40
 • Wyświetleń tej strony: 682
 • Łączny CTR: 5.87%

Już Egipcjanie, Grecy i Rzymianie docenili wartość odżywczą i prozdrowotną moringi. Stosuje się ją także w medycynie ajurwedyjskiej. Dzisiaj także każdy z nas ma możliwość skorzystania z jej dobrodziejstw. A mowa tu o wzmacnianiu systemu immunologicznego, odtruwaniu z toksyn, poprawie krążenia.

Moringa wspiera pracę wątroby, nerek, tarczycy. Stabilizuje poziom cukru i cholesterolu, odbudowuje tkanki mięśniowe i kostne, stawy i ścięgna. Sięgają po nią sportowcy, bo dodaje energii i zwiększa kondycję. To wytrzymałe na suszę drzewo o pięknych drobnych liściach słusznie zwane jest „rajskim”. Zasób witamin, minerałów, aminokwasów i innych substancji odżywczych jest w nim ogromna i niepowtarzalna.

Ciekawe informacje dotyczące tego egzotycznego drzewa znajdziesz na stronie biomoringa. com. pl. Tutaj dowiesz się, jak w pełni wykorzystać potencjał drzemiący w morindze. W codziennej diecie, kosmetyce, a może, by zdezynfekować wodę?

Więcej informacji:

Dodaj na swoją stronę link:

BiO liście Moringa
BiO liście Moringa
 • Ocena:

  Ocena: 3.1/10 (50 głosów)